KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914525
nr 1291 4525
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Bertil Wahlberg (f. 1938), Sverige. Höga Atlas. Olja på duk. Signerad, 20x50 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:52:00
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg